Basketbal mladší žáci 16.3.2015 (Václav)

V pondělí vstoupili naši mladší žáci do postupové basketbalové soutěže. Nutno podotknou, že VÍTĚZNĚ!
Jediným soupeřem v základním kole byl tým ZŠ Oblačná.
Vstup do utkání jsme měli velmi  dobrý. Hlavní střelecké trio ve složení: ŠPINKA, KAISER a LOCHMAN se neúnavně prosazovalo.
Karta se ale začala obracet v průběhu 2. poločasu, kdy soupeř vyrovnal hru i skóre na 14:14. Pár sekund před koncem rozhodl o našem vítězství a postupu MATYÁŠ KAISER.

Za předvedenou hru i výsledek děkujeme!!!

SESTAVA: ŠPINKA, KAISER, LOCHMAN, ČUŘÍK, KULAŠIAK, STREJC, SAMEK