Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Basketbal ml. žáci - 5.3.2010 (Václav)

BASKETBAL MLADŠÍ ŽÁCI - ZÁKLADNÍ KOLO
V pátek 5.3.2010 jsme úspěšně vstoupili do basketbalové postupové soutěže mladších žáků ( 6. – 7. třída). V průběhu turnaje jsme porazili výběry ZŠ LESNÍ a ZŠ VRCHLICKÉHO a postoupili do dalšího kola. V něm přejeme mnoho sportovního štěstí.
Turnaje se zúčastnili:
BENC CHRISTIAN
CULEK JAKUB
ČERNOHORSKÝ LUDĚK
KOS PETR
PATRMAN PETR
ŠÁMAL JAROSLAV
VODVÁRKA ALEŠ
ŽELEZNÝ JAN

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.