Důležitá sdělení

Basketbal ml. žáci - 5.3.2010 (Václav)

BASKETBAL MLADŠÍ ŽÁCI - ZÁKLADNÍ KOLO
V pátek 5.3.2010 jsme úspěšně vstoupili do basketbalové postupové soutěže mladších žáků ( 6. – 7. třída). V průběhu turnaje jsme porazili výběry ZŠ LESNÍ a ZŠ VRCHLICKÉHO a postoupili do dalšího kola. V něm přejeme mnoho sportovního štěstí.
Turnaje se zúčastnili:
BENC CHRISTIAN
CULEK JAKUB
ČERNOHORSKÝ LUDĚK
KOS PETR
PATRMAN PETR
ŠÁMAL JAROSLAV
VODVÁRKA ALEŠ
ŽELEZNÝ JAN

Odložení činnosti kroužků

vzhledem k nouzovému stavu a opatření vlády ČR se zahájení činnosti kroužků odkládá na neurčito.
Sledujte nadále webové stránky školy.

Úprava webových stránek školy

v současné době dochází k modernizaci našich webových stránek. Informace se na stránkách průběžně upravují a doplňují.

Děkujeme za pochopení a trpělivost

Sběrová akce

V pátek 25.9.2020 proběhla sběrová akce. Podle předběžných odhadů bylo nasbíráno přes 5 tun starého papíru. Na konečný výsledek si musíme počkat po převážení v Kovošrotu. Všem, kteří přispěli děkujeme.