Basketbal ml. žáci - 5.3.2010 (Václav)

BASKETBAL MLADŠÍ ŽÁCI - ZÁKLADNÍ KOLO
V pátek 5.3.2010 jsme úspěšně vstoupili do basketbalové postupové soutěže mladších žáků ( 6. – 7. třída). V průběhu turnaje jsme porazili výběry ZŠ LESNÍ a ZŠ VRCHLICKÉHO a postoupili do dalšího kola. V něm přejeme mnoho sportovního štěstí.
Turnaje se zúčastnili:
BENC CHRISTIAN
CULEK JAKUB
ČERNOHORSKÝ LUDĚK
KOS PETR
PATRMAN PETR
ŠÁMAL JAROSLAV
VODVÁRKA ALEŠ
ŽELEZNÝ JAN

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.