Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Barvínci a Dlouhomostecké hrátky (Novotná)

Ve středu 15. května se dramatický kroužek Barvínci zúčastnil přehlídky divadelních sborů základních škol v libereckém kraji.  Každoročně tuto akci pořádá Základní škola Dlouhý Most ve spolupráci s obecním úřadem. Shlédli jsme osm různých představení. Známé i neznámé pohádky, či příběhy. Odměnou pro nás byla keramická plaketa s motivem Dlouhých Mostů a sladkosti. Naše představení s názvem Pošťácká pohádka, s hodným pošťákem Kolbabou a několika Mařenkami si nenechte ujít na našem letní rozloučení se školním rokem.