Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Barevný svět zvířat (Plachá)

28.4. žáci 3.B absolvovali výukový program zaměřený na význam zbarvení zvířat v přírodě. Naučili se odlišovat  výstražné a ochranné zabarvení a seznámili se s termínem  " svatební šat "  V druhé části programu děti navštívily zoologickou zahradu a ověřovaly si poznatky pozorováním vybraných druhů zvířat.
Program byl velmi zajímavý, děti ukázněné a za vědomosti ze světa zvířat si vysloužily pochvalu lektorky zoologické zahrady. Co si více přát?