Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Bambiriáda (Sakařová)

27.5.2011 se konala před radnicí Bambiriáda. Po loňské akci na střeše Fóra, která se nám moc líbila, jsme se rozhodli vypravit se i na tu letošní. A neprohloupili jsme. Počasí nám  přálo a tak se děti mohli těšit ze spousty atrakcí. Nejvíce se líbilo motání pejsků z balónků. Kluci byli nadšení z florbalového hřiště, kde si mohli zahrát s jinými dětmi. I ti co rádi kreslí a vytváří si přišli na své ve výtvarných stanech. Doprovodné programy na pódiu byly také zajímavé. Převážně taneční a hudební vystoupení. Zkrátka, nikomu se zpět do družiny nechtělo.