Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Balónková výstava (Plachá)

Žáci 3.B využili příležitosti a navštívili unikátní balónkovou výstavu v nedalekém obchodním centru. Žasli nad pestrobarevnými modely sestavené pouze z balónků. V pasážích si prohlédli modely letadel, auta, domu a dalších. U modelu balónkového Ještědu měly děti určit jejich počet. To bylo počítání, které stejně nevedlo ke stejnému výsledku.Tak přišlo na řadu odhadování a zaokrouhlování, které se letos učily v hodinách matematiky. Možná se dozvíme, kdo to uměl nejlépe.