Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Bajky, pohádky a my (Loumová)

Historický vývoj pohádky a bajky probíhá od starověku.  Všichni známe jména největších pohádkářů a bajkařů.
Dne 10.10.2014 se proto třída 6.A opět vydala do Krajské vědecké knihovny, aby  zde získala další informace např. o Ezopovi, B. Němcové či K. J. Erbenovi.  Děti zde opět prožily netradiční „hodinu čtení“, zábavnou formou se seznámily s bájemi a pohádkami. Zopakovaly si již známé informace z hodin literatury. Pracovaly ve skupinách s knihou dle svého výběru.