Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Báje, pověsti a my (Loumová)

Zájem o minulost je branou k budoucnosti. Proto třída 6.A v pondělí 8.10.2012 navštívila KVK v Liberci. Děti zde opět prožily netradiční „hodinu čtení“, tentokrát pod názvem Báje, pověsti a my. Zábavnou formou se seznámily s bájemi a pověstmi z Evropy, z Čech či libereckého kraje. Pracovaly ve skupinách s knihou dle svého výběru: Staré řecké báje a pověsti, Staré pověsti české, Ďáblův doktor nebo Čerti na Ještědu.
Otevřely i svoji „Pandořinu skříňku“, do které soustředily problémy, jež je trápí a které se snažily co nejlépe vyřešit.