Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Báje, pověsti a my (Loumová)

Zájem o minulost je branou k budoucnosti. Proto třída 6.A v pondělí 8.10.2012 navštívila KVK v Liberci. Děti zde opět prožily netradiční „hodinu čtení“, tentokrát pod názvem Báje, pověsti a my. Zábavnou formou se seznámily s bájemi a pověstmi z Evropy, z Čech či libereckého kraje. Pracovaly ve skupinách s knihou dle svého výběru: Staré řecké báje a pověsti, Staré pověsti české, Ďáblův doktor nebo Čerti na Ještědu.
Otevřely i svoji „Pandořinu skříňku“, do které soustředily problémy, jež je trápí a které se snažily co nejlépe vyřešit.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.