Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Báje, pověsti a my (Loumová)

Zájem o minulost je branou k budoucnosti. Proto třída 6.A v pondělí 8.10.2012 navštívila KVK v Liberci. Děti zde opět prožily netradiční „hodinu čtení“, tentokrát pod názvem Báje, pověsti a my. Zábavnou formou se seznámily s bájemi a pověstmi z Evropy, z Čech či libereckého kraje. Pracovaly ve skupinách s knihou dle svého výběru: Staré řecké báje a pověsti, Staré pověsti české, Ďáblův doktor nebo Čerti na Ještědu.
Otevřely i svoji „Pandořinu skříňku“, do které soustředily problémy, jež je trápí a které se snažily co nejlépe vyřešit.

Sběr papíru

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.