Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Báje, pověsti a my (Loumová)

Zájem o minulost je branou k budoucnosti. Proto třída 6.A v pondělí 8.10.2012 navštívila KVK v Liberci. Děti zde opět prožily netradiční „hodinu čtení“, tentokrát pod názvem Báje, pověsti a my. Zábavnou formou se seznámily s bájemi a pověstmi z Evropy, z Čech či libereckého kraje. Pracovaly ve skupinách s knihou dle svého výběru: Staré řecké báje a pověsti, Staré pověsti české, Ďáblův doktor nebo Čerti na Ještědu.
Otevřely i svoji „Pandořinu skříňku“, do které soustředily problémy, jež je trápí a které se snažily co nejlépe vyřešit.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.