Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Až na vrcholky hor (Novotná)

Tak úplně vrcholky to nebyly, ale krásný výhled na Jizerské hory ano.
Sešli jsme se na vlakovém nádraží v sobotu ráno, 14. března. Počasí rozhodně neslibovalo nadcházející jaro, a proto mnoho rodičů s dětmi výlet vzdalo. Velká škoda. Nenáročná procházka podél řeky Smědé, z Raspenavy až do Hejnic, umožnila dětem jízdu vlakem, cestou různé schovávačky a výlet zakončený v cukrárně.
V Hejnicích jsme společně navštívili Chrám Navštívení Panny Marie a neodolali pokušení útulné cukrárny přímo u něj.
Pokud budete hledat tip na krátkou procházku spojenou s jízdou vlakem, určitě si tu naši trasu projděte a nebudete litovat. Ani my jsme nelitovali!!!!!!
Výletníci