Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Až na vrcholky hor (Novotná)

Tak úplně vrcholky to nebyly, ale krásný výhled na Jizerské hory ano.
Sešli jsme se na vlakovém nádraží v sobotu ráno, 14. března. Počasí rozhodně neslibovalo nadcházející jaro, a proto mnoho rodičů s dětmi výlet vzdalo. Velká škoda. Nenáročná procházka podél řeky Smědé, z Raspenavy až do Hejnic, umožnila dětem jízdu vlakem, cestou různé schovávačky a výlet zakončený v cukrárně.
V Hejnicích jsme společně navštívili Chrám Navštívení Panny Marie a neodolali pokušení útulné cukrárny přímo u něj.
Pokud budete hledat tip na krátkou procházku spojenou s jízdou vlakem, určitě si tu naši trasu projděte a nebudete litovat. Ani my jsme nelitovali!!!!!!
Výletníci