Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Augsburg-návštěva partnerské školy

NÁVŠTĚVA PARTNERSKÉ ŠKOLY V AUGSBURGU
  Ve dnech 15.-19.10.2007 jsme navštívili naši partnerskou školou v německém Augsburgu. Odjezd byl naplánován na 7,00 hod. Po krátkém zdržení jsme úspěšně vyrazili na cestu. Cesta byla dlouhá přibližně 500 km. Po devítihodinové jízdě jsme přijeli vyčerpáni do cíle. Škola vypadala jinak než v našich představách, přesto nás příjemně překvapila. Ubytováni jsme byli ve třídách, které se nacházely v nejvyšším patře školy. Cesta do tříd, ve kterých jsme byli ubytováni, byla pro nás velmi náročná, jelikož po celodenní cestě jsme byli vyčerpáni :-).
   Na celý týden byl naplánován bohatý program. V úterý odpoledne jsme navštívili bazén v Augsburgu. Po návratu z bazénu nás čekala výborná večeře a poté sportovní turnaje. Ve středu se konal  basketbalový zápas, odpoledne jsme navštívili nákupní centrum Citygalerie. Po večeři jsme jeli na zimní stadion, což podle nás bylo velmi zábavné. Ve čtvrtek večer se konala diskotéka, na které jsme se ještě lépe poznali a spřátelili. V pátek se konalo rozloučení, které bylo velmi příjemné, neboť všichni se s námi přišli rozloučit před školu.
   Celý pobyt v Augsburgu byl velmi zábavný, ale byl i poučný, neboť jsme si mohli vyzkoušet naše znalosti angličtiny.

Hnízdová, Mendyszewska – 9.A

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.