Atletika (Vávra)

Naši žáci a žákyně z 1. stupně se zúčastnili atletického víceboje všestrannosti. Každý závodník absolvoval sprint na 50m, hod míčkem a skok daleký. Výkony se bodovaly podle tabulek a nejlepší v každé kategorii postoupili na krajské finále v Turnově.

Celkem se zúčastnilo jedenáct ZŠ z libereckého okresu.

A máme zlatou medaili!

V kategorii 5. tříd zvítězila Anička Muzikářová a postupuje do krajského finále!

I ostatní v dalších kategoriích příkladně bojovali a obsadili pěkná umístění. Podařilo se nám i několik pódiových umístění v jednotlivých disciplínách. Celkové výsledky přineseme později.

Reprezentovali naši školu:

2.tř. Průšová Eliška, Lajtkep Petr
3.tř. Ondo Marek, Žižka Michal, Horáček Matěj, Růžička Tadeáš, Ludvíková Kateřina
4.tř. Sládek Jiří, Kocour Tomáš, Olyšar Jan, Olyšar Adam
5.tř. Bobek David, Muzikářová Anna

Všem závodníkům děkujeme za bezva reprezentaci naší školy!