Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Atletický den pro 1.stupeň plný sluníčka (Gajdošová)

V pátek se na  školním hřišti konal jako každoročně atletický trojboj pro naše žáčky z 1.-5.třídy. Soutěžili  v běhu na 50m, skoku dalekém a hodu na cíl. Sluníčko nám přálo (až moc ????),  skvěle se o ně  starali starší spolužáci z 9.B, paní učitelky fandily ( a některé i závodily) a k tomu perfektně hráli dva DJové   z 8.B- Martin a Matěj.

Prostě jsme si to všichni užili!                                                                                                                                                                                                    

J. Gajdošová