Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Atletický den pro 1.st. (Kočvarová)

V pátek 10. června byl pro žáky 1. stupně přichystán na městském stadionu atletický den. Mnozí žáci zde dosáhli svých osobních rekordů- ať už v běhu na 60m, trojskoku z místa, skoku do dálky nebo v hodu kriketovým míčkem. Zejména děti z prvních tříd se s těmito disciplínami setkaly poprvé, plnily je však s nadšením. Možnost tří pokusů a zapisování výsledků bylo pro děti výzvou, vzájemně se podporovaly a snažily se své výkony zlepšovat. Celé sportovní dopoledne se u dětí setkalo s pozitivní odezvou.
Velké poděkování patří organizátorům a žákům deváté třídy.

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.