Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Atletický čtyřboj základních škol (Doborovolná)

V úterý 30. května poměřily své síly vybrané dívky v Atletickém čtyřboji základních škol. Soutěž je zaměřená na atletickou všestrannost. Dívky závodily v 5členných družstvech, kde každá členka absolvovala následující atletické disciplíny: sprint na 60 metrů, skok daleký a vysoký, hod míčkem a  vytrvalostní běh na 600 metrů. Za každou disciplínu závodnice sbíraly body dle tabulek Českého atletického svazu. Za naši školu se nám podařilo sestavit dva týmy (v kategorii mladší žactvo – 6. a 7. ročníky ZŠ). V týmu A reprezentovaly tyto žákyně: Šárka Bulavová, Valeria Cuflic, Leontýna Fréharová, Kateřina Vaníčková a Karolína Vojtásková (všechny za třídu 7.B). V týmu B Ema Izingová, Adéla Procházková, Jana Mandybura (7.A) a dále Janica Pekárová a Tereza Vondráčková (6.B). 
První tým se umístil přímo uprostřed startovací listiny, tedy na 8. místě. Druhý tým bral 11. místo z 16. zúčastněných družstev. Všem dívkám děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy. Moc se těšíme, že po letních prázdninách na účast v atletických soutěžích opět navážeme.