Základní škola Liberec Barvířská

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ (Jeništa)

Školní rok je již v plném proudu a také sportovní i kulturní akce. Ve čtvrtek 28. září  jsme se účastnili s vybranými žáky každoročního podzimního atletického klání ve čtyřboji. Soutěžilo se ve vytrvalostním běhu, skoku do dálky či do výšky, hodu míčkem či vrhu koulí a sprintu na 60m. Naše škola neudělala ostudu. Družstva chlapců ve věkové kategorii 6. a 7. tříd se umístila na povzbudivém 5. a 6. místě v celkovém pořadí. V jednotlivých disciplínách se v celkové konkurenci dařilo Davidu Bobkovi, který vyhrál soutěž v hodu kriketovým míčkem. Richard Zítko se neztratil ve skoku do výšky , kde se umístil na 7. místě jako již jediný zástupce z 6. tříd v soutěži.
Naši družstvo chlapů z 8. a 9. třídy se nenechalo zahanbit. Naší dominantní disciplínou se stal skok do dálky, kde se Jan Kašpar a Jan Kazda umístili na 1. respektive 3. v soutěži.

Závodníkům gratulujeme a děkujeme za úšast a za vzornou reprezentaci naší školy.
S pozdravem Mgr. Martin Jeništa

Akce se zúčastnili: 
6.A: Roman Prodan
6.B: Pavel Kovařík, Jaroslav Farský
6.C: Jan Schovanec, Ondra Vacek, David Vacek, Richard Zítko
7.A: Ondra Průša, David Bobek, Václav Matouš, Tomáš Čára
8.B: Jan Špinka, Jan Kazda, Daniel Hasl
9.A: Jan Kašpar

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ (Jeništa) ATLETICKÝ ČTYŘBOJ (Jeništa) ATLETICKÝ ČTYŘBOJ (Jeništa) ATLETICKÝ ČTYŘBOJ (Jeništa)