Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Archa- Máme rádi zvířata

Dne 20. 4. 2016 jsme se vydali do centra pro zvířata v nouzi- Archa. Seznámili jsme se s tím, jak a proč fungují útulky a záchranné stanice pro zvířata, jak se máme správně zachovat v problematických situacích se zvířaty, co můžeme sami aktivně dělat pro ochranu zvířat a jejich prostředí. Podívali jsme se na psy a kočky v útulku, na zázemí pro jejich péči. Nejvíce se nám líbilo v části pro zraněná volně žijící zvířata. Viděli jsme dravce a jiné ptáky. Osmáci byli velmi milí a zvědavě si nás prohlíželi. Ti nejodvážnější z nás si sáhli na živou potravu- červy.