Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Apríl s kouzelníky a čaroději (Plachá)

V sobotu 18.4. žáci ze 4.B i se svými sourozenci a rodiči si užili sobotní akci v Domě dětí a mládeže Větrník. Ale nebyl to obyčejný dům, byla to kouzelnická škola plná kouzel, poučení a hlavně zábavy. Na děti čekaly čarodějné dílny, vystoupení profesionálních kouzelníků, čarodějná stezka a další kouzelnické akce.
Děti si užily připravený program a společné chvíle při hře a zábavě.