Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Apríl mezi Indiány (Plachá)

Byla to netradičně strávená  sobota, kterou připravil DDM Větrník. Žáci 1.B  i s rodinnými příslušníky se zapojili do bohatého a zajímavého programu s indiánskými aktivitami: výroba indiánské čelenky, náramků přátelství, lapače snů a bubínků. Děti bubnováním přivolávaly jaro a zkoušely hrát starou indiánskou hru lakros, prověřily  svou sílu a obratnost. Zpět ke škole se nevrátili naši žáci, ale indiáni s čelenkami a válečnickým líčením.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.