Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Apríl mezi Indiány (Plachá)

Byla to netradičně strávená  sobota, kterou připravil DDM Větrník. Žáci 1.B  i s rodinnými příslušníky se zapojili do bohatého a zajímavého programu s indiánskými aktivitami: výroba indiánské čelenky, náramků přátelství, lapače snů a bubínků. Děti bubnováním přivolávaly jaro a zkoušely hrát starou indiánskou hru lakros, prověřily  svou sílu a obratnost. Zpět ke škole se nevrátili naši žáci, ale indiáni s čelenkami a válečnickým líčením.