Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Animace ve ŠD

ANIMACE
„Animace je legrace“ pravil prvňák Vojta a dodal, že jeho maminka je moc šikovná a animovat umí.
A tak se v úterý odpoledne ve školní družině děly věci nevídané. Ponožky samy lezly po stole, barevné křídy si psaly jména dětí na tabuli a autíčka sama jezdila mezi dopravními značkami.
Během tříhodinové práce ve skupinkách vznikla minutová animace. Jak dlouho tedy asi trvá připravit dětský animační večerníček? Tak o tom mají už některé děti představu.
Moc děkujeme za velkou trpělivost paní Vávrové, Vojtově mamince. Opravdu je pravá kouzelnice a těšíme se na její další nápady.

V únoru se těšíme nejvíce na prázdniny, ale taky nás čeká Masopust a volba Miss 2010.
Jestlipak Bará Fencková obhájí svou zlatou korunku, kterou už poněkolikáté získala? To se uvidí.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.