Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Animace ve ŠD

ANIMACE
„Animace je legrace“ pravil prvňák Vojta a dodal, že jeho maminka je moc šikovná a animovat umí.
A tak se v úterý odpoledne ve školní družině děly věci nevídané. Ponožky samy lezly po stole, barevné křídy si psaly jména dětí na tabuli a autíčka sama jezdila mezi dopravními značkami.
Během tříhodinové práce ve skupinkách vznikla minutová animace. Jak dlouho tedy asi trvá připravit dětský animační večerníček? Tak o tom mají už některé děti představu.
Moc děkujeme za velkou trpělivost paní Vávrové, Vojtově mamince. Opravdu je pravá kouzelnice a těšíme se na její další nápady.

V únoru se těšíme nejvíce na prázdniny, ale taky nás čeká Masopust a volba Miss 2010.
Jestlipak Bará Fencková obhájí svou zlatou korunku, kterou už poněkolikáté získala? To se uvidí.