Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Anděl Páně 2, Cinema City Liberec, 16.12.

 

Pohádky a Vánoce patří neodmyslitelně k sobě. V pátek 16. 12. měly děti ze  6.A  možnost  v kině zhlédnout novou pohádku Anděl Páně 2 od Jiřího Stracha. Je to pohádkový vánoční příběh vhodný pro děti i dospělé, kde vítězí dobro a nejdrsnějším výrazem je spojení „mizero mizerná“. V hlavních rolích příběhu, který se odehrává v adventním čase, se děti setkaly s oblíbenou dvojicí – andělem Petronelem a čertem Uriášem v podání Ivana Trojana a Jiřího Dvořáka.