Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Akademie věnovaná maminkám a všem u příležitosti Roku rodiny (Novotná)

U příležitosti oslav maminek a vlastně celé rodiny, jsme se společně sešli ve školní jídelně ve středečním podvečeru 28. května.
Vychovatelky oddělení se snažily připravit krátký program, který by byl takovým poděkováním a zároveň ukázkou toho, co se děti během školního roku naučily i na zájmových kroužcích, především hudebním a tanečním.
Sešlo se nás tu víc, než jsme očekávaly. Některé děti se nechtěly na programu podílet, ale přišly se podívat na své kamarády se svými rodiči.
Jako první vystoupily flétničky se svou vedoucí kroužku Martinou. Kačka a Terezka navštěvují 4. třídu a připravily si dvě básničky. Dvojici doplnila Lucka, která navštěvuje 3.třídu a přednes jí těší. Hudbu vystřídal tanec pod vedením lektorky Míši a na ně navázal program oddělení Garfildů. Za pozornost stála písnička Cesta, s doprovodem Ondry Průši. Hraje na kytaru teprve od loňského září a je kabrňák protože překonal obavu a trému.
U Čtyřlístků se děti popraly s těžkou básničkou – Květomluva a naopak předvedly, jak se dá neobvykle zatančit Holka modrooká.
Trochu jiný tanec předvedla děvčata Anička Jansová a Radka Vlčková. Obě navštěvují kroužek karate a dají se jim závidět jejich koordinované pohyby a přesnost provedení.
Závěr patřil rozlouční s paní vychovatelkou Míšou Javůrkovou, která odešla na plánovanou rodičovskou dovolenou.
Celé odpoledne doprovázela slovem Terezka Dřízhalová.