Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Ajax zápisníky

AJAX ZÁPISNÍKY – beseda k dopravní výchově
Ve středu 19.3.2008  žáci 2.A a 2.B sledovali z oken školy příjezd policejního vozu. Těšili se na besedu, ve které jim policistky ČR vysvětlovaly význam a úkoly policie a hlavně jim zdůrazňovaly zásady vlastní bezpečnosti. Děti poslouchaly, nepřetržitě se hlásily, aby všem sdělily své poznatky a zážitky. Určovaly dopravní značky, vyzkoušely vestu dopravních
policistů, obdivovaly zbraně odznak i průkaz policie. Sestavily si papírový model zásobníku na tužky s obrázkem policejního psa Ajaxe, který je symbolem preventivní péče, která varuje a chrání děti před možným nebezpečím.