Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Adventní ohlédnutí (Novotná)

Naše předvánoční, společné setkání patří již k tradicím. Každý rok se snažíme společně zahájit adventní čas zpíváním, recitací, hostem byla i Jablonecká píšťalka. Tradičně jsou nejvíc očekávání ti nejmladší, děti z naší mateřské školy Barvířská. Všechny děti se naopak těší, zda se stromeček rozsvítí, nebo zůstane zahalen ve tmě.
Letošní setkání bylo deštivé. Snad nám to ale všem náladu nezkazilo. Zpívání přímo betlémské. Společně se tu sešli Marie s Josefem, Tři králové, pastýři, selka i andělé. A hlavně Ježíšek. Do Betléma přispěchali i zpěváčci ze školky a skupina dětí s rodiči ze třídy 3.B, i s paní učitelkou Martinou Šímovou.
A nakonec to nejlepší. Rozsvícený strom a Tichá noc znějící ze saxofonu na schodech naší školy.
 
Tak taková byla naše první adventní neděle, 29. listopadu 2015.