Adventní a vánoční dílna (Plachá)

2.12.2010 využila třída 5.B pozvání  Podještědského gymnázia  na  adventní a vánoční dílnu. Za těžkých sněhových podmínek dobyli žáci budovu gymnázia v 9:00 a záhájili připravený  vánoční program. Vytvořili pracovní skupiny. Seznámili se s adventními a vánočními zvyky, získávali body za výtvarné a hudební  aktivity nebo v internetové soutěži. Na unavené soutěžící čekalo vynikající občerstvení. I když se nám nepodařilo zvítězit, bylo to zajímavé a poučné  dopoledne.