Adventní a vánoční dílna (Plachá)

2.12.2010 využila třída 5.B pozvání  Podještědského gymnázia  na  adventní a vánoční dílnu. Za těžkých sněhových podmínek dobyli žáci budovu gymnázia v 9:00 a záhájili připravený  vánoční program. Vytvořili pracovní skupiny. Seznámili se s adventními a vánočními zvyky, získávali body za výtvarné a hudební  aktivity nebo v internetové soutěži. Na unavené soutěžící čekalo vynikající občerstvení. I když se nám nepodařilo zvítězit, bylo to zajímavé a poučné  dopoledne.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.