Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

Advent s Větrníkem (Plachá)

26.11.2011  žáci 1.B mohli využít  pozvání  DDM Větrnik  na akci nazvanou Advent s Větrníkem. Byl to tvořivý den v rámci adventu a přípravy na Vánoce. A  nabídka byla pestrá:  výroba dárečků, přáníček  a vánočních ozdob, zdobení perníčků. Řádění  na různých  prolézačkách se střídalo kaskadérství v nafukovacím hradu a ovládání autíček na velké autodráze. Cestou domů nám v batůžkách cinkaly vyzdobené vánoční zvonečky, které nám budou připomínat jeden hezky prožitý den. Šťastný advent  přejeme všem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.