Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Advent s Větrníkem (Plachá)

26.11.2011  žáci 1.B mohli využít  pozvání  DDM Větrnik  na akci nazvanou Advent s Větrníkem. Byl to tvořivý den v rámci adventu a přípravy na Vánoce. A  nabídka byla pestrá:  výroba dárečků, přáníček  a vánočních ozdob, zdobení perníčků. Řádění  na různých  prolézačkách se střídalo kaskadérství v nafukovacím hradu a ovládání autíček na velké autodráze. Cestou domů nám v batůžkách cinkaly vyzdobené vánoční zvonečky, které nám budou připomínat jeden hezky prožitý den. Šťastný advent  přejeme všem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 24.6. proběhne v 7:15 sběr papíru. Prosíme o zvážení sběru doma a nahlášení váhy třídní učitelce.

Letní číslo školního časopisu (Burdová)

Redakce školního časopisu byla i s přicházejícím jarem a létem aktivní a připravila pro vás další vydání Barvířského zpravodaje.

Den dětí 1.6.2021 (Šímová)

Ani v letošním roce jsme nezapomněli zpestřit sváteční den našich dětí soutěžemi.