Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Advent s Větrníkem (Plachá)

26.11.2011  žáci 1.B mohli využít  pozvání  DDM Větrnik  na akci nazvanou Advent s Větrníkem. Byl to tvořivý den v rámci adventu a přípravy na Vánoce. A  nabídka byla pestrá:  výroba dárečků, přáníček  a vánočních ozdob, zdobení perníčků. Řádění  na různých  prolézačkách se střídalo kaskadérství v nafukovacím hradu a ovládání autíček na velké autodráze. Cestou domů nám v batůžkách cinkaly vyzdobené vánoční zvonečky, které nám budou připomínat jeden hezky prožitý den. Šťastný advent  přejeme všem.