Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

Advent s Větrníkem (Plachá)

26.11.2011  žáci 1.B mohli využít  pozvání  DDM Větrnik  na akci nazvanou Advent s Větrníkem. Byl to tvořivý den v rámci adventu a přípravy na Vánoce. A  nabídka byla pestrá:  výroba dárečků, přáníček  a vánočních ozdob, zdobení perníčků. Řádění  na různých  prolézačkách se střídalo kaskadérství v nafukovacím hradu a ovládání autíček na velké autodráze. Cestou domů nám v batůžkách cinkaly vyzdobené vánoční zvonečky, které nám budou připomínat jeden hezky prožitý den. Šťastný advent  přejeme všem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ochutnávka legorobotiky (Marková)

Žáci druhého stupně, kteří mají zájem o práci v mezinárodním projektu Erasmus+ zaměřeném na legorobotiku a programování, navštívili dne 14.9.2021 dílnu iQFABLAB patřící pod libereckou IQlandii. 

Už tam budem (Pěničková)

Ve středu 8. září se naše dvě devítky – 9.B a 9.C – zúčastnily v liberecké iQLandii natáčení.

Nadcházející důležité akce

Sběr papíru - pátek 24. září 2021    7:15 hod. 

Ředitelské volno - pondělí 27. září 2021, školní družina uzavřena