Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Advent s Větrníkem (Plachá)

2.12. se žáci z 2.B sešli na tvořivé akci DDM Větrník, která byla zaměřena na tema adventu a příprav na vánoční svátky.
Různá rukodělná tvoření pro děti i jejich rodiče či učitelku zabrala dětem nejvíce času.Výroba andělů, práce s keramickým svícnem, nová technika tiffany při výrobě drobných vitrážek a různé ozdůbky na stromeček prověřila dětskou zručnost, fantazii i šikovnost. Pro chvíli odpočinku byla připravena autodráha nebo tělocvična plná prolézaček. Hezky jsme si to užili.