Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Adopce na dálku - ukončení projektu

ADOPCE NA DÁLKU
Z Rozvojového střediska Adopce na dálku nám přišla nemilá zpráva. Náš adoptovaný spolužák z Mangalore Rajesh Pankaj ukončil vzdělávání v rámci tohoto projektu.
Jako důvod ukončení je v dopise uvedeno: rodina se přistěhovala do Mangalore za prací. Nyní se přestěhovali opět jinam, protože Pankajův otec nezískal práci.
Díky naší podpoře byly Pankajovi zaplaceny školní poplatky, knihy, školní uniforma, psací potřeby, vánoční dárky a dopisy. Pankaj také absolvoval školní soustředění a navštívil zajímavá místa. Byl schopen se zařadit mezi své spolužáky a účastnil se školního života.
Věříme, že Pankaj bude ve svém novém domově ve vzdělání pokračovat a splní si svůj sen stát se lékařem.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.