Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Adopce na dálku - ukončení projektu

ADOPCE NA DÁLKU
Z Rozvojového střediska Adopce na dálku nám přišla nemilá zpráva. Náš adoptovaný spolužák z Mangalore Rajesh Pankaj ukončil vzdělávání v rámci tohoto projektu.
Jako důvod ukončení je v dopise uvedeno: rodina se přistěhovala do Mangalore za prací. Nyní se přestěhovali opět jinam, protože Pankajův otec nezískal práci.
Díky naší podpoře byly Pankajovi zaplaceny školní poplatky, knihy, školní uniforma, psací potřeby, vánoční dárky a dopisy. Pankaj také absolvoval školní soustředění a navštívil zajímavá místa. Byl schopen se zařadit mezi své spolužáky a účastnil se školního života.
Věříme, že Pankaj bude ve svém novém domově ve vzdělání pokračovat a splní si svůj sen stát se lékařem.