Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

A opět zazářil (Novotná)

Každoročně se setkáváme s dětmi a jejich rodiči při slavnostním okamžiku, zahájení adventního času. V neděli 2. prosince tu před budovou Základní školy v Barvířské ulici zářily nejdříve děti. Krátké vystoupení dětí z mateřské školy vystřídalo vystoupení školní družiny. Teplý nápoj pro děti, ale i rodiče, pomohl zahnat vtíravou zimu jen na chviličku. O to větší obdiv si zasloužilo vystoupení Jablonecké píšťalky – souboru zobcových fléten, pod vedením paní Olgy Fröhlichově. Při jejich závěrečné skladbě Tichá noc se rozzářily desítky prskavek.  A pak už přišel ten nejdůležitější okamžik. Míša Vitíková a Jára Polák, oba z první třídy, pomocí naší kouzelné lucerničky přinesli světlo až ke stromečku v našem parčíku a ten se rozzářil!!!!!!!
Více fotek naleznete ve fotogalerii.