Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

A opět zazářil (Novotná)

Každoročně se setkáváme s dětmi a jejich rodiči při slavnostním okamžiku, zahájení adventního času. V neděli 2. prosince tu před budovou Základní školy v Barvířské ulici zářily nejdříve děti. Krátké vystoupení dětí z mateřské školy vystřídalo vystoupení školní družiny. Teplý nápoj pro děti, ale i rodiče, pomohl zahnat vtíravou zimu jen na chviličku. O to větší obdiv si zasloužilo vystoupení Jablonecké píšťalky – souboru zobcových fléten, pod vedením paní Olgy Fröhlichově. Při jejich závěrečné skladbě Tichá noc se rozzářily desítky prskavek.  A pak už přišel ten nejdůležitější okamžik. Míša Vitíková a Jára Polák, oba z první třídy, pomocí naší kouzelné lucerničky přinesli světlo až ke stromečku v našem parčíku a ten se rozzářil!!!!!!!
Více fotek naleznete ve fotogalerii.