Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

8.A na Jizerce - ohlasy žáků (Marková)

20.9.2010 v 7,40 hodin jsme měli s celou 8.A sraz na vlakovém nádraží. Jeli jsme vlakem 40 minut a pak ještě autobusem. Když jsme vystoupili z autobusu, čekala nás docela dlouhá cesta 8 km. Cesta byla blátivá, kamenná, někdy dobrá. Jizerky byly supééééér, užila jsem si to :-) Líbilo se mi: většina her, výlety. Nelíbilo se mi: přednášky...byly nudný.

V pondělí 20.9.2010 se třída 8.A vypravila na Jizerku. Bylo to supr, ale je škoda, že jídlo nebylo zrovna nejlepší. Jinak výlety byly dobré. Navštívili jsme Pytlácké kameny a rašeliniště. Poté jsme museli ujít osm kilometrů na vlakové nádraží. Všichni vyčerpaní jsme se nakonec dostali domů.

Na Jizerce se mi nejvíce líbila hra na odesílání SMS do redakce. Užili jsme si při tom hodně srandy. Také se mi líbilo prostředí a připravený program. Hlavně jsme byli všichni rádi za vydařené počasí. Výlet byl povedený až na myši a chování některých spolužáků.

Nelíbila se mi cesta tam, protože byla bahnitá, ale zato nám vyšlo počasí. Líbila se mi cesta na Pytlácké kameny.

Na Jizerce se mi velmi líbilo. Pěkné ubytování a krásná krajina, ale co se mi nelíbilo byla zima a strava v restauraci. Výlety a volný čas mě bavily nejvíce!

Na Jizerce se mi líbilo. Byla tam sranda. Každý den jsme ušli nejmíň 8 km. Všechno se mi líbilo až na poslední den kdy jsme odjížděli, protože jsme musely uklízet s holkama celou chalupu jen za to, že jsme šly na záchod. Nejvíc se mi líbilo, jak paní učitelka obíhala chalupu.
Vysvětlivky paní učitelky: uklízení chalupy za to, "že jsme jen šly na záchod", se týkal čtyř děvčat dupajících v 1,30 v noci po schodech do přízemí za hlasitého smíchu, což vzbudilo celou chalupu - přestože WC, kam měly chodit, se nacházelo na jejich patře. Jednalo se prý o sázku. Obíhání chalupy paní učitelkou se skutečně konalo poté, co toto vymyslela jako úkol ve hře, kterou neprozřetelně hrála s dětmi a prohrála. Naštěstí se ale postupně našlo několik zlobivců, kterým bylo možno obíhání chalupy uložit za trest, aby paní učitelka neběhala sama.