7.A v galerii (Marková)

Ve středu 2.3.2011 navštívila 7.A Oblastní galerii, kde v současné době probíhá výstava městské architektury. Jako obvykle měl u žáků největší úspěch doprovodný program, při kterém si mohli vyzkoušet práci s mnoha netradičními materiály a ve skupinkách si vyrobit modely budov či objektů, které by rádi v Liberci měli. Dvě skupiny navrhly zajímavé moderní vily (dokonce i s poněkud nezvyklým střešním bazénem), skupina děvčat vytvořila model parku s dětským hřištěm a skupina fotbalových nadšenců se pustila do "pořádného fotbalového hřiště, které by mělo kapacitu alespoň 20 000 diváků". Své práci se pak mohly děti i odnést a nyní jsou vystavené ve třídě.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.