Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

7.A v galerii (Marková)

Ve středu 2.3.2011 navštívila 7.A Oblastní galerii, kde v současné době probíhá výstava městské architektury. Jako obvykle měl u žáků největší úspěch doprovodný program, při kterém si mohli vyzkoušet práci s mnoha netradičními materiály a ve skupinkách si vyrobit modely budov či objektů, které by rádi v Liberci měli. Dvě skupiny navrhly zajímavé moderní vily (dokonce i s poněkud nezvyklým střešním bazénem), skupina děvčat vytvořila model parku s dětským hřištěm a skupina fotbalových nadšenců se pustila do "pořádného fotbalového hřiště, které by mělo kapacitu alespoň 20 000 diváků". Své práci se pak mohly děti i odnést a nyní jsou vystavené ve třídě.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou. 

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.