Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

7.A v galerii (Marková)

Ve středu 2.3.2011 navštívila 7.A Oblastní galerii, kde v současné době probíhá výstava městské architektury. Jako obvykle měl u žáků největší úspěch doprovodný program, při kterém si mohli vyzkoušet práci s mnoha netradičními materiály a ve skupinkách si vyrobit modely budov či objektů, které by rádi v Liberci měli. Dvě skupiny navrhly zajímavé moderní vily (dokonce i s poněkud nezvyklým střešním bazénem), skupina děvčat vytvořila model parku s dětským hřištěm a skupina fotbalových nadšenců se pustila do "pořádného fotbalového hřiště, které by mělo kapacitu alespoň 20 000 diváků". Své práci se pak mohly děti i odnést a nyní jsou vystavené ve třídě.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.