Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 4.1.2021

7.A v galerii (Marková)

Ve středu 2.3.2011 navštívila 7.A Oblastní galerii, kde v současné době probíhá výstava městské architektury. Jako obvykle měl u žáků největší úspěch doprovodný program, při kterém si mohli vyzkoušet práci s mnoha netradičními materiály a ve skupinkách si vyrobit modely budov či objektů, které by rádi v Liberci měli. Dvě skupiny navrhly zajímavé moderní vily (dokonce i s poněkud nezvyklým střešním bazénem), skupina děvčat vytvořila model parku s dětským hřištěm a skupina fotbalových nadšenců se pustila do "pořádného fotbalového hřiště, které by mělo kapacitu alespoň 20 000 diváků". Své práci se pak mohly děti i odnést a nyní jsou vystavené ve třídě.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.
 
Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.
 
 

Škola pro děti zaměstnanců IZS

Vážení rodiče,

od 4.1.2021 bude školou určenou pro děti zaměstnanců vybraných profesí Základní škola, Liberec, ul.5. května.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.