Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

3. oddělení ŠD

CO PRÁVĚ DĚLÁ 3. ODDĚLENÍ ŠD?
Nadešel měsíc listopad a prosluněné babí léto vystřídaly podzimní plískanice. Z hřiště jsme tak byli ošklivým počasím zahnáni zpět do školy, ale rozhodně se nenudíme! Svištící vítr za okny ani déšť nás neodradili a ve školní družině pilně soutěžíme, tvoříme, vyrábíme, učíme se básničky a písničky a také si hrajeme.
Na fotkách uvidíte, jak jsme šikovní a jak si udržujeme dobrou náladu.

Deštník 
Ťuká, ťuká deštík,
na červený deštník.  

Ťuká, ťuká prstíkem,    
kdo je pod tím deštníkem?

To jsem já, panenka,
točí se mi sukénka.
To jsem já, panáček,
zmáčí se mi můj fráček.

Já tě nechci, kapičko,
já mám radši sluníčko.

Monika Loníčková a děti ze 3. oddělení školní družiny ZŠ Barvířská

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.