3. oddělení ŠD

CO PRÁVĚ DĚLÁ 3. ODDĚLENÍ ŠD?
Nadešel měsíc listopad a prosluněné babí léto vystřídaly podzimní plískanice. Z hřiště jsme tak byli ošklivým počasím zahnáni zpět do školy, ale rozhodně se nenudíme! Svištící vítr za okny ani déšť nás neodradili a ve školní družině pilně soutěžíme, tvoříme, vyrábíme, učíme se básničky a písničky a také si hrajeme.
Na fotkách uvidíte, jak jsme šikovní a jak si udržujeme dobrou náladu.

Deštník
Ťuká, ťuká deštík,
na červený deštník.

Ťuká, ťuká prstíkem,
kdo je pod tím deštníkem?

To jsem já, panenka,
točí se mi sukénka.
To jsem já, panáček,
zmáčí se mi můj fráček.

Já tě nechci, kapičko,
já mám radši sluníčko.

Monika Loníčková a děti ze 3. oddělení školní družiny ZŠ Barvířská

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.

Mikuláš ve škole 2020 (Honcová)

V pátek 4.12. naši školu navštívil Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Letos netradičně v rouškách.