Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

3. oddělení ŠD

CO PRÁVĚ DĚLÁ 3. ODDĚLENÍ ŠD?
Nadešel měsíc listopad a prosluněné babí léto vystřídaly podzimní plískanice. Z hřiště jsme tak byli ošklivým počasím zahnáni zpět do školy, ale rozhodně se nenudíme! Svištící vítr za okny ani déšť nás neodradili a ve školní družině pilně soutěžíme, tvoříme, vyrábíme, učíme se básničky a písničky a také si hrajeme.
Na fotkách uvidíte, jak jsme šikovní a jak si udržujeme dobrou náladu.

Deštník 
Ťuká, ťuká deštík,
na červený deštník.  

Ťuká, ťuká prstíkem,    
kdo je pod tím deštníkem?

To jsem já, panenka,
točí se mi sukénka.
To jsem já, panáček,
zmáčí se mi můj fráček.

Já tě nechci, kapičko,
já mám radši sluníčko.

Monika Loníčková a děti ze 3. oddělení školní družiny ZŠ Barvířská