Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

2.B v Galerii Lázně (Šímová)

2.B v Galerii Lázně. Náš svět je plný barev, kterých si často ani nevšimneme. Galerie je také plná barev a páni malíři si s nimi umí nádherně poradit. Barvy kolem nás i na obrazech v galerii v nás vyvolávají různé pocity. Jak na nás působí růžová, modrá nebo žlutá? Které barvy jsou studené a které teplé? Kde jsou uloženy obrazy, které nejsou právě na výstavě? Kdo se o obrazy stará? Na tyto i další otázky se děti z 2.B dozvěděly odpovědi v rámci programu Barvy naše kamarádky.