Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

2.9.2016 Den pobytu v přírodě

 

Začátek nového školního roku je na naší škole ve znamení Dne pobytu v přírodě. Žáci  6.A  proto 2. 9. 2016 vyrazili do Karlinek. Nejprve se tramvají dopravili do Horního Hanychova a odtud turistickou trasou pod Ještědským hřbetem do Karlinek. Zde na ně čekalo přírodní hřiště, na kterém si chlapci i děvčata mohli zasportovat, splnit předem připravené úkoly a zahrát zajímavé hry. Počasí bylo slunečné, a tak se tento den v přírodě opravdu vydařil.