Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

1:0 pro němčinu (Húsková)

Po covidové pauze jsme se opět nechali nalákat na soutěž pořádanou pražským Goethe Institutem ve spolupráci s fotbalovým klubem Hertha Berlín. 12 chlapeckých týmů z České republiky soutěžilo ve fotbale, ale také ve znalostech německé fotbalové slovní zásoby a v orientaci na mapě Německa. Šestičlenná sestava složená ze žáků 6.A a 6.B (Dominik K., Jan J., Jakub K., Jaroslav Š., Tadeáš H. - brankář, Štěpán S.) se s výzvou utkala se ctí. V napínavém souboji o 5. místo na penalty zvítězili ve fotbalové části, a jelikož přípravu nepodcenili ani v učení se slovíčkům, uhájili celkové 6. místo.

Fotky z akce a záběry ze závěrečného utkání najdete ZDE.