Vánoční sportovní utkání

Před Vánoci na škole proběhla řada sportovních utkání: v úterý 20. 12. turnaj ve volejbale pro smíšené týmy, ve středu 21. 12. turnaj ve futsalu pro chlapecké týmy a těsně před odchodem na vánoční prázdniny ještě tradiční soutěž ve skoku vysokém.

Tým složený převážně ze žáků 9.A UK MAŠINY (Lira, Nika, Alain, Pavel, Albi a Kačka z 9.B) v úterý volejbalový turnaj vyhrál - gratuluji k 1. místu!

I ve středu se dařilo: naše třída v kombinaci s žáky z dalších ročníků sestavila hned 3 týmy, všechny vítězné: gratuluji družstvu FC Rumuni (Ivan, Kuba H., Pavel a Bruno z 9.B a Dominik z 8.A) k 1. místu, družstvu Blok 6 (Alain a další hoši z 8. ročníků) k 2. místu a týmu Pho Bo (Patrick, Albi a další chlapci z 8. ročníků) ke 3. místu.

Bodovali jsme i ve čtvrtek ve Vánoční laťce: Lira vyhrála 1. místo v kategorii starších dívek, Ruda obsadil krásné 2. místo a Patrick místo 3. Všem gratuluji a děkuji za reprezentaci třídy! :-)