Základní škola Liberec Barvířská

Renata

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Celoroční námětová hra - Dobrodružství s Indiány

1.oddělení  Arapahové - 2.A, část 3.B ( Ondra Vávra, Matyáš Ducháček)

Vychovatelka - Renata Mysíková

!!!!  Pozor změna označení zvonků !!!!  -  Herna A

Kontakty školní družina: 778 761 347, e- mail :  druzina.barvirska@seznam.cz

Vyzvedávání a předávání  dětí:

ranní družina - provoz 6:30-7:15, zvonek ranní družina, osobní předání v herně ranní družiny ( přízemí vedle 2.A)

po obědě v jídelně cca ve 12:00 případně 13:00 dle školního rozvrhu ( po předchozí domluvě či dle zápisního lístku)

12:15 - 13.15 zvonek herna A ( po předchozí domluvě či dle zápisního lístku) děti posíláme dolů, věci mají s sebou, rodiče čekají před budovou školy

15:00 - 16:00 zvonek herna A posíláme děti dolů, šatny jsou otevřené, čekejte na své děti u schodiště v přízemí nebo v šatně , při pěkném a teplém počasí ( květen, červen, září) jsme od 15:00- 16:00 na školní zahradě ( na hlavních dveřích je cedule Jsme na hřišti)

16:00 - 16:30 zvonek ranní družina, osobní předání v přízemí  ( herna ranní družiny)

Upozornění :

!!! Prosíme rodiče, aby z důvodu bezpečnosti, bez předchozí domluvy nevstupovali před 15:00 do budovy školy !!!

!!!  Prosíme rodiče, aby používali kontakt na družinový mobil pouze v nutných případech, volání v době provozu ŠD je vzhledem k různorodým činostem a aktivitám problematické, není v našich silách vždy hovor přijmout. Změny odchodů  prosím zapisujte do družínků. Děkujeme.

Potřeby do ŠD pro školní rok 2018/19

* družínek - nutné nosit denně a kontrolovat , zapisovat do zadní části aktuální změny odchodů oproti zápisním lístkům

* 2x obal A5 na družínek a deník

* čip na obědy si již nosí každý sám

* převlečení na ven, zůstává dole v šatně

* svačina, pití ( kdo zůstává po 15:00)

* převlečení na pohybové kroužky, necháváme ve skříňkách v ŠD případně v šatně ( fotbal)

* sáček balených bonbonů pro děti na odměny na pololetí ( dobrovolné), 1x balík papírových  kapesníků

Obědy

*možnost využití čipování z domu přes internet ( www.strava.cz), heslo obdržíte u vedoucí školní jídelny

Děkuji všem za spolupráci

Naše nejbližší akce:

1.4. - Kmenová rada ( 13:30-15:00)

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.