Sociální sítě (přednáška MP)

Dnes měli žáci výuku zpestřenou preventivní přednáškou, na téma SOCIÁLNÍ SÍTĚ, od Městské policie Liberec. Byly jim vysvětleny jednotlivé druhy kyberšikany, žáci tak měli možnost zapojit se do diskuse. Dále jim byly poskytnuty informace o tom, koho je potřeba v nezbytných případech požádat o pomoc. V závěru jim byl promítnut příběh dle skutečné události, kdy se jednalo o trestný čin, a měli tak možnost si uvědomit, jak je používání sociálních sítí nebezpečné. Téma bylo velice přínosné, žáci se tak poučili s čím vším se mohou v dnešní době setkat a jak nejlépe mají na dané situace reagovat.