Sexualita

Ve středu v naší třídě proběhl další program z komplexního preventivního programu Majáku. Tématem tříhodinového setkání byla sexualita a partnerské vztahy. Formou aktivit program prohloubil představy žáků o sexuálním životě. Věnoval se reálným dopadům na oblast partnerských vztahů i rizik spojených se sexuálním chováním, jako je např. HIV, nechtěné těhotenství, domácí násilí, zneužití atd. V poslední části byl věnován prostor pro dotazy žáků v oblasti partnerských vztahů a chápání sexuality v období dospívání.