Divizna 25.9. 2023

Dne 25.9. jsme navštívili v centru Divizna první ze série lekcí Můj rok pro přírodu. První lekce měla název „Pomáhat může každý“. Během tříhodinového programu se žáci díky rozmanitým aktivitám seznámili s pojmy jako jsou např: životní prostředí, ekologie, aj. A zamysleli se, co by oni sami mohli pro přírodu udělat.  Celý program probíhal ve venkovních prostorách Divizny a na poslední hodinu jsme se vydali do lesa, kde si každý zasadil svoji vlastní jedličku. Dle spojených tváří soudím, že se všem program líbil a že se těší na jeho další pokračování.