Dramacentrum Prométheus

Dramacentrum Bezejména nás ve čtvrtek 11. 1. provedlo známým příběhem z řeckých bájí a pověstí. S Prométheem žáci tvořili lidi s jejich nejrůznějšími vlastnostmi a schopnostmi. Odcizit oheň Diovi stálo třídu velké úsilí, které ale nakonec díky úspěšně nastavené spolupráci stálo za to. Usmířit si vládce Olympu obětováním toho, co máme rádi, a přitom přimět Dia, aby si vybral to, co nám bude chybět méně, znamenalo opět jako třída promyslet vhodnou strategii - Hurá, vyšlo to. Seznámili jsme se nejen s Prométheovým příběhem, ale stali jsme se jeho součástí. Děkujeme za tu možnost.