VÁNOČNÍ STŘEDA V 5.A

Ve středu dopoledne jsme si připomínali vánoční zvyky, chystali občerstvení a slavnostní tabuli na večer a v PC učebně jsme si zahráli hry, ale také kreslili v programu MALOVÁNÍ. Odpoledne jsme se sešli ve škole a čekala nás cesta pro světlo, abychom mohli zapálit svíčky na adventním věnci. To se nám podařilo a následovala vánoční cesta po setmělé škole. Za splněný úkol jsme dostali jablíčko a vyrobili si svícen ozdobený rozinkami a hřebíčkem. Vrcholem programu byla PIZZA, VYBÍJENÁ v  tělocvičně a VÁNOČNÍ HRA S DÁRKY. U filmu Malý princ už někteří usnuli, jiní si tiše povídali a v pozdních hodinách jsme už spali všichni. Druhý den nás čekal jen úklid třídy a hurá do kina na překrásný film: Tonda, Slávka a kouzelné světlo.