PROJEKT "CESTOVNÍ KANCELÁŘ"

Jakmile se podařilo napsat všechny důležité písemky, pustili jsme se do projektu "CESTOVNÍ KANCELÁŘ."

Při něm si můžeme vyzkoušet vyhledávání informací o dané zemi - našem sousedním státě - zjišťovat měnu a převádět cizí měny na naše české koruny, hledat vzdálenosti v km z jednoho místa na jiné, počítat spotřebu a cenu benzínu atd. Samozřejmě si vyzkoušíme i tvorbu plakátu, vytváření loga cestovky a vše, co patří do výtvarné výchovy a pracovních činností. Znovu si vyzkoušíme, jak se nám pracuje v týmech, jak se nám daří spolupracovat, rozdělovat úkoly a výsledky své práce prezentovat. Je to zatím nejnáročnější úkol, jaký jsme zatím měli.