NETOPÝR - PROJEKTOVÝ DEN

Celé pondělí jsme se zabývali netopýry. O tělocviku jsme hráli hry, kde jsme se neřídili zrakem, ale sluchem stejně jako netopýři. V hodině češtiny jsme pracovali s odborným textem a vytvářeli akrostych na téma NETOPÝR. Na dvě hodiny za námi přišla paní lektorka z muzea se spoustou zajímavostí ze života netopýrů. Nakonec jsme si zahráli i hru s hledáním dvojic balíčků podle čichu a vyrobili jsme si klapačku ve tvaru netopýří tlamičky se spoustou zajímavých úkolů a informací. Také víme, jak probíhá život netopýra během jednoho roku, kdy netopýr spí, kdy se probouzí, a kdy rodí mláďata. Netopýrům třikrát zdar!!!