DRAMACENTRUM - GOLEM

V pondělí nás opět navšívila paní Čechlovská z Dramacentra s programem GOLEM. Nejprve jsme si vytvořili plán Prahy i s památkami, které by se tam daly najít v době Rudolfa II. Vytvořili jsme rodiny a nakreslili jsme si své domy a umístili je do plánu. Tvořili jsme živé obrazy ze života židovských rodin. Naše domy se ale bohužel musely sestěhovat do maličkého ghetta, kam se málem nevešly. V tu chvíli se objevil na scéně dobrý rabín Low a jím vytvořená postava GOLEM. Ztvárnili jsme si, s čím vším mohl Golem pomáhat i to, že občas tu pomoc přehnal a stal se nebezpečným. Rabín musel Golema uspat a schovat. Došlo nám, že i když něco myslíme dobře, může to být použito ke zlému.