CENTRA AKTIVIT - MEZINÁRODNÍ DEN VODY

VE STŘEDU A V PÁTEK JSME V MALÝCH SKUPINKÁCH PRACOVALI V CENTRECH AKTIVIT. TÉMATEM BYLA VODA. V ATELIÉRU JSME VYTVÁŘELI KORYTO ŘEKY, KTERÉ ZADRŽÍ DOSTATEK VODY, V MATEMATICE JSME POČÍTALI SPOTŘEBU VODY ZA TÝDEN A ÚDAJE ZAPISOVALI DO GRAFU A DO TABULKY. V ČEŠTINĚ JSME ROZEBÍRALI BÁSEŇ A PODLE PŘEČTENÝCH INFORMACÍ VYTVOŘILI PĚTILÍSTEK, VE PSANÍ JSME DOPLŇOVALI INFORMACE O VODĚ DO PRACOVNÍHO LISTU A PŘEPISOVALI VĚTY O VODĚ DO SEŠITU. TAKÉ JSME SI VYZKOUŠELI POKUS S ROZINKAMI A PERLIVOU VODOU. SNAŽILI JSME SE SPOLUPRACOVAT, ZAPOJIT VŠECHNY, DOBŘE SI ROZDĚLIT ROLE A HLÍDAT SI PŮLMETROVÝ HLAS.