Třída 4.B

dle pokynů vedení školy budou všem dětem vytvořeny nové účty pro přístup do elektronické ŽK. Přístupové údaje budu mít děti nalepené v papírových ŽZ (během tohoto týdne). Existující účty jim budou zrušeny. Prosím pomozte jim s přihlášením. Děkuji za spolupráci.

Na akce v březnu budeme vybírat pouze 50,- Kč na program Hody, hody, do Provody (Muzeum)

připomínám, že pokud neomlouváte dítě přes elektronickou ŽK, je nutné napsat omluvenku do žákovského zápisníku, pouze mailem nestačí. Dále připomínám, že absenci je nutné omluvit nejpozději do 1 týdne po příchodu dítěte do školy. V opačném případě bude absence vyhodnocena jako neomluvená. Děkuji za pochopení.

PLÁN BŘEZEN

15.3. ČTENÁŘSKÝ DENÍK - odevzdání práce

15.3. Recitace básně - dobrovolný termín

18.3. Recitace básně