Sportovní příprava 6.C (Koníčková)

S 6.C jsme se vydali do městského plaveckého bazénu v rámci pondělních TV. Absolvovali jsme celkově 4 plavání, kdy každé plavání bylo zaměřeno na danou činnost, kterou jsme si vyzkoušeli. Ať už to byla atletická ABC ve vodě, zpevňovací cvičení nebo plavby na jeden nádech na zvýšení kapacity plic. Samozřejmě kluci měli také čas využít atrakce v celém areálu. Vnímám za velmi důležité, aby kluci znali aktivní regeneraci, pokud po nich požadujeme maximální výkony na hřišti. Chci je naučit i jiným činnostem v bazénu, než-li je klasické plavání a využití vířivek, protože do budoucna by to měla být automatizace, jak se o své tělo starat. V rámci jejich školního režimu jsme si tuto pravidelnou aktivitu mohli s trenérem Ondřejem Vlachem dovolit a věřím, že pro kluky to bylo přínosné.