Projektový den 1. stupně (Šímová)

V pátek 24.11.2023 na 1. stupni naší školy proběhl projektový den Buď kamarád". Tento den si žáci ve svých třídách zážitkovou formou prověřovali pevnost jejich vztahů. Někde cvičili ve dvojicích, trojicích. Táhli za jeden provaz. Spoléhali se na kamarády. Jinde vytvářeli pavučinu vztahů, pracovali v týmech, tančili, vyráběli. Součástí tohoto dne byly aktivity zaměřené na spolupráci, poznávání se navzájem. Celé dopoledne  příjemně plynulo a byl to užitečně prožitý čas.