Odměna za vysvědčení (Novotná)

Odměnou za vysvědčení, jako každý rok, bylo sportovní odpoledne v tělocvičně. Výjimečné bylo barevné rozlišení sportovních týmů, které předvedly svá trička. Byla to vlastně generální zkouška před Olympiádou, která u nás v družině proběhne v týdnu od 12.2 – 16. 2. Družstvo Gepardů a Zeleňourů nastoupilo již se svými vlajkami a ohromilo tělocvičnu bouřlivým pokřikem. Ani Sluníčka se nenechala zahanbit. Zábavné odpoledne mohlo proběhnout bez problémů taky díky pomoci asistentek, děvčat z Klubíku, která se k nám vždy rády připojí.
Obouvání bačkor a běh, přenášení kostek do svého prostoru jen nohou, chůze ve dvojicích s míčkem mezi čely a přehazovaná, kde vyhrává ten, který má ve svém prostoru míčků nejméně.
Odměnu získali všichni, kteří si chtěli odpoledne užít. Děkujeme mamince Adélky Šimůnkové, která všechny družstva obdarovala čokoládou a napečenými muffiny.
Tak hurá do OH 2018!!!!