Miniházená (Polednová)

V pátek 23.9. žáci druhých až čtvrtých tříd reprezentovali naši školu na turnaji v miniházené, který se konal na ZŠ Dobiášova.
Mladší žáci vybojovali 2. místo ve složení: Jakub Hudec, Anna Kazdová, Martin Jiránek, Eliška Průšová, Adélka Šimůnková, Petr Lajtkep, Eliška Markvartová, Ondra Kozuk a Sebastian Burde.
Starší žáci ve složení: Adam Olyšar, Jan Olyšar, Roman Lázok, Jiří Sládek, Michal Horáček, Tomáš Kocour, Samuel Martinček a Jakub Jirouš suverénně vyhráli všechny zápasy a umístili se na 1. místě.
Všem zúčastněným gratulujeme!